همنوایی آلمان با رژیم صهیونیستی علیه ایران

صدراعظم آلمان طی کنفرانسی مطبوعاتی با نخست وزیر رژیم صهیونیستی در برلین، موافقت خود را با اتهامات ضدایرانی مطرح شده توسط اسرائیل ابراز کرد.

به گزارش کافه نیوز :  آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در این کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که در دیدار دوشنبه با بنیامین نتانیاهو، موافقت خود را با نگران کننده بودن فعالیت های جمهوری اسلامی در خاورمیانه، به ویژه علیه امنیت اسرائیل، بیان داشته است.

به نقل از رویترز، مرکل در این کنفرانس مشترک مطبوعاتی گفت: «ما (با اسرائیل) هم عقیده‌ایم که مسأله نفوذ منطقه‌ای ایران، به ویژه برای امنیت اسرائیل، نگران کننده است.»

نحست وزیر رژیم صهیونیستی نیز با تکرار ادعاهای ضدایرانی خود، خواستار خروج ایران از سوریه و اعمال تحریم‌های شدید اقتصادی علیه تهران شد.

نتانیاهو که به اروپا سفر کرده است، قصد همراه کردن فرانسه، آلمان و انگلیس را علیه ایران دارد. او پیش از این هدفش از این سفر را بحث در مورد متوقف کردن برنامه هسته‌ای ایران و جلوگیری از نفوذ جمهوری اسلامی در خاورمیانه اعلام کرده و گفته بود: «سال ها بود که ما در برابر آن دو تهدید (برنامه هسته‌ای و نفوذ منطقه‌ای ایران) به تنهایی ایستاده بودیم. به گمانم شرایط اکنون بهتر شده است.»

18 اردیبهشت ماه بود که رییس جمهور آمریکا اعلام کرد که کشورش از توافق هسته‌ای برجام خارج شده و تحریم های جدید یکجانبه‌ای را علیه تهران اعمال خواهد کرد.تاریخ : چهارشنبه شانزدهم خرداد 1397 | ساعت 03 و 59 دقیقه و 32 ثانیه | نویسنده : جمشید | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.