تیم ایران در رشته «بیاتلون» تانک چهاردهم مرداد (پنجم آگوست) رقابت‌های خود را ادامه می‌دهد.

چهاردهم مرداد؛ ادامه رقابت تیم ایران در «بیاتلون» تانک
در رشته «بیاتلون» تانک، از سری مسابقات نظامی 2018 ارتش‌های جهان است که در منطقه «آلابینو» مسکو برگزار می‌شود، تیم‌هایی از کشور‌های آذربایجان، آنگولا، ارمنستان، بلاروس، ونزوئلا، ویتنام، زیمبابوه، ایران، هند، چین، قزاقستان، کویت، قرقیزستان، لائوس، میانمار، مغولستان، نیکاراگوئه، روسیه، سوریه، صربستان، تاجیکستان، اوگاندا و آفریقای جنوبی به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

این مسابقات که شنبه ششم مرداد آغاز شده امروز دوازدهم مرداد نیز ادامه می‌یابد که در این روز تیم‌هایی از کشور‌های آنگولا، مغولستان، ونزوئلا ولائوس در دور دوازدهم، قزاقستان، کویت و چین در دور سیزدهم و آذربایجان، زیمباوه و آفریقای جنوبی هم در دور چهاردهم با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

تیم کشورمان نیز یکشنبه چهاردهم مرداد در دور هفدهم این رشته از مسابقات نظامی ۲۰۱۸ ارتش‌های جهان که با کشور‌های صربستان و روسیه هم گروه است، رقابت‌های خود را ادامه می‌دهد.

مهمترین اصل در این مسابقات، مهارت راندن تانک و توانایی زدن هدف در کوتاه‌ترین زمان و با حداکثر دقت است؛ در مسیر ۱۵ کیلومتری تعیین شده برای مسابقه، تیم‌ها باید از آب، موانع، پل و دیوار عبور کنند و در بخش سرعت و سبقت نیز می‌توانند با حداکثر سرعت حرکت کنند.


برچسب ها: دلاوران بیلوار، تانک، بیاتلون، مسابقات، مسابقات نظامی ارتش های جهان، مسکو، آلابینو،  

تاریخ : شنبه سیزدهم مرداد 1397 | ساعت 05 و 44 دقیقه و 18 ثانیه | نویسنده : جمشید | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.